8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun…

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun…

DüşFm admini     13-02-21     Genel     8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun…     742 Defa Okundu


Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+  

Yorumlar (3 Yorum)

  Şahsenem

  Kadının hala adı yok. Her yıl 8 mart oluyor. Bir araba laf,kocaman cümleler. Dilde cesaret,ahkam,eller taş Altında. İcraat yok, değişmeyen, değiştiremediğimiz herşeyin suç ortağız. Tabii kutlu olsun, tabii mutlu olsun. Her gün olsun, daim olsun. Ancak bastırılan ses inem tokadın sesinden yüksek. Kısacası kadınları kutlamayı hak etmeliyiz…

  Düşfm sizlerede sonsuz başarılar dilerim. Başta değerli koray bey olmak üzere lavinya hanım ve tüm ekibe saygılarımla.

  Derya köse

  Kalbine, gönlüne dünyaları sığdıran kadın, bu dünyaya sığamıyor ya ona yanarım. Her gün, her dakika aynı şeyleri diliyorum kadınlar için ve onlara eziyet eden zalimler için. Bitmedi, bitmiyor. Her günü kutlu olsun kadınların. Her günü bayram ve sevgi dolu olsun. Kadın, anne,eş,kardeş,teyze,dost,arkadaş, kimi zaman baba ama hep can yoldaşı. Kadınlar sevilmeye layık. Pis ellerin, pis düşüncelerin altında kalmaya değil..!!!

  Güzel arkadaşım radyonuzu bugün duydum ziyaret etmek istedim. Gerçekten layıkile herşeyi yapan güzel bir arkadaşsın her kese hayatta senin gibi güzel bir arkadaş dilerim. Ben fırsat bulduğum sürece dinlemeye çalışacağım. Hayırlı olsun. Görüşmek üzere..

  8 Mart, kadınlarımızın özgürlük,eşitlik ve daha rahat bir hayat için savaştıkları gündür.Kadınlar,mücadele verip birçok konuda başarılar elde etmişlerdir.Karşılıksız sevginin,fedarlalığın,özverinin sembolü kadınlarımıza sadece 8Mart ta değil, hergün her zaman hak ettikleri sevgi ve saygıyı gösterelim.İnsalığın devamı için olmazsa olmaz kadınlarımız,her günümüz kutlu olsun..

  Lavinya and Koray seviliyorsunuz❤️

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?